تاریخچه شرکت جهاد نصر همدان

 • شرکت جهاد نصر همدان (سهامی خاص ) در تاریخ 71/10/8 به شماره ثبت 2223 تاسیس و در سال 1376 بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی به موسسات عمومی غیر دولت ملحق گردید.این شرکت بر‌آنست تا ضمن کسب افزایش رضایت مشتری و ارزش نهادن به پرسنل متبوع که فلسفه وجودی شرکت را نیز شامل می شود در جهت سرمایه گذاری و ارائه خدمات فنی و مهندسی و زیر بنائی با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن و مطابق با استانداردهای پذیرفته شده در اقصی نقاط کشور و عندالزوم در کشورهای همجوار با در نظر گرفتن ارزشهای بومی و منطقه ای و نیز آخرین فن آوریها و با در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن و نیروی انسانی متخصص، متعهد، کارآمد، مومن با رعایت اصل صداقت و همچنین برابری و حفظ منافع طرفین اقدام نماید.

  موضوع شرکت طبق اساسنامه عبارت است از انجام پیمان و مدیریت پیمان در رشته های زیر :

   

  الف - انجام کلیه فعالیتهای مطالعاتی ، خدمات فنی و مهندسی مشاوره ای ، طراحی ، اجرایی ، طرح و ساخت ، مدیریت پیمان ، نظارت بر طرحهای عمرانی و مشارکت و سرمایه گذاری در ساخت و تجهیز واگذاری و فروش واحدهای تجاری ، مسکونی و زراعی ، کشاورزی ، آتشباری ، و همچنین صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج از کشور در همه زمینه ها مشتمل بر :


   - رشته آب : (در بر گیرنده امور مربوط به بنده ، سدها ، ساختمان نیروگاه آبی ، سازه های هیدرولیکی و تونلهای آب ، مخازن و شبکه های توزیع آب ، شبکه های جمع آوری و انتقال فاضلاب ، کانالهای انتقال آب و شبکه های آبیاری و زهکشی ، سازه های دریایی و ساحلی ، احداث حوضچه ها و استخرهای پرورش و تکثیر آبزیان و عملیات ساختمانی (سیویل) تصفیه خانه های آب و فاضلاب و نظایر آن) .

   - رشته حمل و نقل : (در بر گیرنده امور مربوط به ساخت راهها ، نظیر جاده های اصلی و فرعی ، بزرگراهها ، راههای ریلی ، باند فرودگاه ، تونلها ، پلها ، راههای زیر زمینی و سیستم حمل و نقل ، عملیات آسفالتی و نظایر آن ) .

   - رشته تاسیسات و تجهیزات : ( در بر گیرنده امور مربوط به خطوط انتقال « آب ، نفت و گاز » شبکه گاز رسانی ، تاسیسات مکانیکی و هیدرومکانیکی ، سیستم های سرد کننده ساختمان « آب ، گاز ، برق و فاضلاب » و نظایر آن .

   - رشته کشاورزی : (در بر گیرنده امور مربوط در زمینه آبیاری ،بهسازی و اصلاح اراضی ، احداث حوضچه ها و استخر های پرورش و تکثیر ماهی ، عملیات مربوط در امور دامپروری ، شیلات و آبزیان و نظایر آن ) .

   - رشته ساختمان : ( در بر گیرنده امور مربوط به سرمایه گذاری ، مشارکت در طراحی ، ساخت ، راه اندازی ، فروش ، بهره برداری ، تجهیز ، آماده سازی ، و واگذاری واحدهای اداری ، تجاری ، مسکونی ، صنعتی ، و اماکن ورزشی ) .

   - رشته صنعت و معدن : ( در بر گیرنده امور مربوط به پیمانکاری تاسیسات و تجهیزات صنایع ، استخراج ، فرآوری ، ذخیره ، تبدیل مواد خام معدنی ) .

  ب - اجاره و استیجاره ماشین آلات و تحصیل و ارائه نمایندگیهای مختلف داخلی و خارجی جهت تهیه ، تامین و صدور انواع تجهیزات و ماشین آلات و قطعات یدکی و ملزومات مورد نیاز آنها در ارتباط با موضوع شرکت با رعایت قوانین و مقررات مربوطه .

  ج - مبادرت به کلیه معاملات و فعالیتهای بازرگانی و کلیه معاملات و عملیاتی که مستقیم یا غیر مستقیم مربوط به تمام یا هر یک از موضوعات مذکور باشد در داخل یا خارج از کشور از قبیل اجاره و خرید و فروش مصالح .

  د - استفاده از مواد ناریه و انجام عملیات آتشباری در طرح های عمرانی .

  ه - ایجاد تعمیرگاههای تخصصی ماشین آلات و ارائه خدمات تعمیرگاهی .

  و - شرکت در مزایده ها و مناقصات دولتی و خصوصی در داخل یا خارج از کشور ، شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی ، اخذ تسهیلات بانکی از کلیه بانکها و موسسات مالی و اعتباری سرسر کشور ، مشارکت و سرمایه گذاری با اشخاص حقیقی و حقوقی در موضوع فعالیت شرکت ، صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز و مرتبط با فعالیت شرکت .